Cumperi de la o firmă certificată – ISO 9001
Plată securizată – card sau transfer bancar
15 ani de experiență – confirmat de mii de clienți
| Brand: | PRODMAX |
| Material: | placă de oțel |
| Culoare: | negru |
| Rezistență la căldură: | 600 °C |
| Producător: | BERTRAMS, PRODMAX |
| Grosime: | 2 mm |
| Media: | 200 mm |
| Distribuitor pentru UE: | MBTerm-krby s.r.o. |
| Dimensiunea internă a reducerii: | 200 mm |
| Dimensiunea exterioară a reducerii: | 220 mm |
| Disponibilitate: | Expediere în 5-15 zile lucrătoare |
| Brand: | PRODMAX |
| Material: | placă de oțel |
| Culoare: | negru |
| Rezistență la căldură: | 600 °C |
| Producător: | BERTRAMS, PRODMAX |
| Grosime: | 2 mm |
| Media: | 200 mm |
| Distribuitor pentru UE: | MBTerm-krby s.r.o. |
| Dimensiunea internă a reducerii: | 200 mm |
| Dimensiunea exterioară a reducerii: | 220 mm |
| Disponibilitate: | Expediere în 5-15 zile lucrătoare |