Consultanță individuală
Peste 15 ani de experiență în domeniu
Certificat de calitate ISO 9001
| Brand: | PRODMAX |
| Distribuitor pentru UE: | MBTerm-krby s.r.o. |
| Producător: | PRODMAX |
| Material: | oțel inoxidabil 1.4404 |
| Grosime: | 0,6 mm |
| Rezistență la căldură: | 450 °C |
| Media: | 130 mm |
| Dimensiunea internă a reducerii: | 130 mm |
| Dimensiunea exterioară a reducerii: | 200 mm |
| Disponibilitate: | În stoc |
| Brand: | PRODMAX |
| Distribuitor pentru UE: | MBTerm-krby s.r.o. |
| Producător: | PRODMAX |
| Material: | oțel inoxidabil 1.4404 |
| Grosime: | 0,6 mm |
| Rezistență la căldură: | 450 °C |
| Media: | 130 mm |
| Dimensiunea internă a reducerii: | 130 mm |
| Dimensiunea exterioară a reducerii: | 200 mm |
| Disponibilitate: | În stoc |