Cumperi de la o firmă certificată – ISO 9001
Plată securizată – card sau transfer bancar
15 ani de experiență – confirmat de mii de clienți
| Brand: | BROWIN |
| Material: | oţel |
| Lungime: | 43 cm |
| Lățime: | 40 cm |
| Înălțime: | 81 cm |
| Facţiune: | KL8 |
| Greutate: | 25 kg |
| Puterea elementelor de încălzire: | 650 W |
| Disponibilitate: | În stoc |
| Brand: | BROWIN |
| Material: | oţel |
| Lungime: | 43 cm |
| Lățime: | 40 cm |
| Înălțime: | 81 cm |
| Facţiune: | KL8 |
| Greutate: | 25 kg |
| Puterea elementelor de încălzire: | 650 W |
| Disponibilitate: | În stoc |