Consultanță individuală
Peste 15 ani de experiență în domeniu
Certificat de calitate ISO 9001
| Brand: | SKORSTEN |
| Distribuitor pentru UE: | MBTerm-krby s.r.o. |
| Producător: | SKORSTEN |
| Material: | piatră ponce |
| Media: | 200 mm |
| Diametrul duzei: | 200 mm |
| Dimensiunea blocului: | 40x40x25 cm |
| Clasa de temperatură: | T400 / T600 |
| Clasa de presiune: | N1 |
| Rezistență la condens: | D3 |
| Clasa de rezistență la ardere: | G - rezistent |
| Distanța față de materialele inflamabile: | T400 - 0mm / T600 -50 mm |
| Înălțimea maximă a coșului de fum deasupra acoperișului: | 2 m fără armătură / 6,75 m cu armătură |
| Garanție: | 30 let rok/let |
| Număr de paleți: | 1 pal |
| Disponibilitate: | Expediere în 5-15 zile lucrătoare |
| Brand: | SKORSTEN |
| Distribuitor pentru UE: | MBTerm-krby s.r.o. |
| Producător: | SKORSTEN |
| Material: | piatră ponce |
| Media: | 200 mm |
| Diametrul duzei: | 200 mm |
| Dimensiunea blocului: | 40x40x25 cm |
| Clasa de temperatură: | T400 / T600 |
| Clasa de presiune: | N1 |
| Rezistență la condens: | D3 |
| Clasa de rezistență la ardere: | G - rezistent |
| Distanța față de materialele inflamabile: | T400 - 0mm / T600 -50 mm |
| Înălțimea maximă a coșului de fum deasupra acoperișului: | 2 m fără armătură / 6,75 m cu armătură |
| Garanție: | 30 let rok/let |
| Număr de paleți: | 1 pal |
| Disponibilitate: | Expediere în 5-15 zile lucrătoare |