Consultanță individuală
Peste 15 ani de experiență în domeniu
Certificat de calitate ISO 9001
| Brand: | PRODMAX |
| Producător: | PRODMAX |
| Material: | DC01 |
| Combustibil: | peleți |
| Grosime: | 1.2 mm |
| Media: | 80 mm |
| Rezistență la căldură: | 200°C |
| Dimensiunea internă a reducerii: | 80 mm |
| Dimensiunea exterioară a reducerii: | 150 mm |
| Disponibilitate: | În stoc |
| Brand: | PRODMAX |
| Producător: | PRODMAX |
| Material: | DC01 |
| Combustibil: | peleți |
| Grosime: | 1.2 mm |
| Media: | 80 mm |
| Rezistență la căldură: | 200°C |
| Dimensiunea internă a reducerii: | 80 mm |
| Dimensiunea exterioară a reducerii: | 150 mm |
| Disponibilitate: | În stoc |