Cumperi de la o firmă certificată – ISO 9001
Plată securizată – card sau transfer bancar
15 ani de experiență – confirmat de mii de clienți
| Brand: | UNIFLAM |
| Material: | Oțel |
| Performanța încălzitorului: | 12 kW |
| Účinnost: | 77 % |
| Emisii de CO (la 13% O 2 ) în %: | 0.11 % |
| Temperatura medie a gazelor de ardere: | 310 °C |
| Diametrul exterior al coșului de fum: | 200 mm |
| Greutate: | 128 kg |
| Diametrul de admisie a aerului exterior: | 100 mm |
| Conexiune la casa cu recuperare: | Nu |
| Ușă retractabilă: | Nu |
| Garanție: | 5 ani |
| Clasa energetica: | ȘI |
| Respectarea standardului ECODESIGN: | Da |
| Conformitate cu standardul BImSchV 2: | Nu |
| Disponibilitate: | Expediere în 4-12 săptămâni |
| Brand: | UNIFLAM |
| Material: | Oțel |
| Performanța încălzitorului: | 12 kW |
| Účinnost: | 77 % |
| Emisii de CO (la 13% O 2 ) în %: | 0.11 % |
| Temperatura medie a gazelor de ardere: | 310 °C |
| Diametrul exterior al coșului de fum: | 200 mm |
| Greutate: | 128 kg |
| Diametrul de admisie a aerului exterior: | 100 mm |
| Conexiune la casa cu recuperare: | Nu |
| Ușă retractabilă: | Nu |
| Garanție: | 5 ani |
| Clasa energetica: | ȘI |
| Respectarea standardului ECODESIGN: | Da |
| Conformitate cu standardul BImSchV 2: | Nu |
| Disponibilitate: | Expediere în 4-12 săptămâni |