Cumperi de la o firmă certificată – ISO 9001
Plată securizată – card sau transfer bancar
15 ani de experiență – confirmat de mii de clienți
| Brand: | INVICTA |
| Material: | Fontă |
| Performanța încălzitorului: | 10 kW |
| Účinnost: | 76 % |
| Emisii de CO (la 13% O 2 ) în %: | 0.1 % |
| Temperatura medie a gazelor de ardere: | 320 °C |
| Lungimea maximă a buștenilor: | 500 mm |
| Diametrul de admisie a aerului exterior: | 50 mm |
| Diametrul exterior al coșului de fum: | 180 mm |
| Greutate: | 110 kg |
| Culoare: | negru |
| Conexiune la casa cu recuperare: | Nu |
| Garanție: | 5 ani |
| Clasa energetica: | ȘI |
| Respectarea standardului ECODESIGN: | Da |
| Conformitate cu standardul BImSchV 2: | Nu |
| Disponibilitate: | Expediere în 4-12 săptămâni |
| Brand: | INVICTA |
| Material: | Fontă |
| Performanța încălzitorului: | 10 kW |
| Účinnost: | 76 % |
| Emisii de CO (la 13% O 2 ) în %: | 0.1 % |
| Temperatura medie a gazelor de ardere: | 320 °C |
| Lungimea maximă a buștenilor: | 500 mm |
| Diametrul de admisie a aerului exterior: | 50 mm |
| Diametrul exterior al coșului de fum: | 180 mm |
| Greutate: | 110 kg |
| Culoare: | negru |
| Conexiune la casa cu recuperare: | Nu |
| Garanție: | 5 ani |
| Clasa energetica: | ȘI |
| Respectarea standardului ECODESIGN: | Da |
| Conformitate cu standardul BImSchV 2: | Nu |
| Disponibilitate: | Expediere în 4-12 săptămâni |