Cumperi de la o firmă certificată – ISO 9001
Plată securizată – card sau transfer bancar
15 ani de experiență – confirmat de mii de clienți
| Performanța încălzitorului: | 7 kW |
| Material: | 5.5 - 9.0 |
| Účinnost: | 76 % |
| Temperatura medie a gazelor de ardere: | 250 °C |
| Diametrul exterior al coșului de fum: | 150 mm |
| Emisii de praf: | 40 mg/m3 |
| Respectarea standardului ECODESIGN: | Da |
| Conformitate cu standardul BImSchV 2: | Da |
| Výška: | 630,6 mm |
| Lățime: | 450,2 mm |
| Adâncime: | 400 mm |
| Performanța încălzitorului: | 7 kW |
| Material: | 5.5 - 9.0 |
| Účinnost: | 76 % |
| Temperatura medie a gazelor de ardere: | 250 °C |
| Diametrul exterior al coșului de fum: | 150 mm |
| Emisii de praf: | 40 mg/m3 |
| Respectarea standardului ECODESIGN: | Da |
| Conformitate cu standardul BImSchV 2: | Da |
| Výška: | 630,6 mm |
| Lățime: | 450,2 mm |
| Adâncime: | 400 mm |