Cumperi de la o firmă certificată – ISO 9001
Plată securizată – card sau transfer bancar
15 ani de experiență – confirmat de mii de clienți
| Performanța încălzitorului: | 8 kW |
| Material: | Fontă |
| Účinnost: | 70 % |
| Temperatura medie a gazelor de ardere: | 320 °C |
| Greutate: | 120 kg |
| Diametrul exterior al coșului de fum: | 150 mm |
| Emisii de CO (la 13% O 2 ) în %: | 0.11 % |
| Emisii de praf: | 22 mg/m3 |
| Uși cu închidere automată: | Nu |
| Respectarea standardului ECODESIGN: | Da |
| Conformitate cu standardul BImSchV 2: | Nu |
| Clasa energetica: | ȘI |
| Performanța încălzitorului: | 8 kW |
| Material: | Fontă |
| Účinnost: | 70 % |
| Temperatura medie a gazelor de ardere: | 320 °C |
| Greutate: | 120 kg |
| Diametrul exterior al coșului de fum: | 150 mm |
| Emisii de CO (la 13% O 2 ) în %: | 0.11 % |
| Emisii de praf: | 22 mg/m3 |
| Uși cu închidere automată: | Nu |
| Respectarea standardului ECODESIGN: | Da |
| Conformitate cu standardul BImSchV 2: | Nu |
| Clasa energetica: | ȘI |