Consultanță individuală
Peste 15 ani de experiență în domeniu
Certificat de calitate ISO 9001
| Brand: | PRODMAX |
| Distribuitor pentru UE: | MBTerm-krby s.r.o. |
| Producător: | PRODMAX |
| Material: | oțel inoxidabil 1.4404 |
| Grosime: | 0,12 mm |
| Rezistență la căldură: | 450 °C |
| Media: | 140 mm |
| Lungime maxima: | 25 m |
| Disponibilitate: | Expediere în 5-15 zile lucrătoare |
| Brand: | PRODMAX |
| Distribuitor pentru UE: | MBTerm-krby s.r.o. |
| Producător: | PRODMAX |
| Material: | oțel inoxidabil 1.4404 |
| Grosime: | 0,12 mm |
| Rezistență la căldură: | 450 °C |
| Media: | 140 mm |
| Lungime maxima: | 25 m |
| Disponibilitate: | Expediere în 5-15 zile lucrătoare |