Consultanță individuală
Peste 15 ani de experiență în domeniu
Certificat de calitate ISO 9001
| Brand: | PRODMAX |
| Distribuitor pentru UE: | MBTerm-krby s.r.o. |
| Producător: | PRODMAX |
| Material: | oțel inoxidabil 1.4404 |
| Grosime: | 0,6 mm |
| Rezistență la căldură: | 450 °C |
| Media: | 125 mm |
| Unghiul: | 90 ° |
| Numărul de fracturi: | 2 |
| Disponibilitate: | În stoc |
| Brand: | PRODMAX |
| Distribuitor pentru UE: | MBTerm-krby s.r.o. |
| Producător: | PRODMAX |
| Material: | oțel inoxidabil 1.4404 |
| Grosime: | 0,6 mm |
| Rezistență la căldură: | 450 °C |
| Media: | 125 mm |
| Unghiul: | 90 ° |
| Numărul de fracturi: | 2 |
| Disponibilitate: | În stoc |