Consultanță individuală
Peste 15 ani de experiență în domeniu
Certificat de calitate ISO 9001
| Brand: | PRODMAX |
| Material: | placă de oțel |
| Culoare: | negru |
| Rezistență la căldură: | 600 °C |
| Producător: | BERTRAMS, PRODMAX |
| Grosime: | 2 mm |
| Media: | 150 mm |
| Lungime: | 500 mm |
| Distribuitor pentru UE: | MBTerm-krby s.r.o. |
| Disponibilitate: | În stoc |
| Brand: | PRODMAX |
| Material: | placă de oțel |
| Culoare: | negru |
| Rezistență la căldură: | 600 °C |
| Producător: | BERTRAMS, PRODMAX |
| Grosime: | 2 mm |
| Media: | 150 mm |
| Lungime: | 500 mm |
| Distribuitor pentru UE: | MBTerm-krby s.r.o. |
| Disponibilitate: | În stoc |