Consultanță individuală
Peste 15 ani de experiență în domeniu
Certificat de calitate ISO 9001
| Producător: | KRETZ |
| Putere reglabila: | 8-14kW |
| Účinnost: | 73 % |
| Diametrul exterior al coșului de fum: | 150 mm |
| Diametrul de admisie a aerului exterior: | 100 mm |
| Ușă retractabilă: | Nu |
| Încărcare din spate: | Nu |
| Greutate: | 130 kg |
| Respectarea standardului ECODESIGN: | Da |
| Conformitate cu standardul BImSchV 2: | Nu |
| Clasa energetica: | ȘI |
| Producător: | KRETZ |
| Putere reglabila: | 8-14kW |
| Účinnost: | 73 % |
| Diametrul exterior al coșului de fum: | 150 mm |
| Diametrul de admisie a aerului exterior: | 100 mm |
| Ușă retractabilă: | Nu |
| Încărcare din spate: | Nu |
| Greutate: | 130 kg |
| Respectarea standardului ECODESIGN: | Da |
| Conformitate cu standardul BImSchV 2: | Nu |
| Clasa energetica: | ȘI |