Consultanță individuală
Peste 15 ani de experiență în domeniu
Certificat de calitate ISO 9001
| Hmotnost kg: | 10.4 kg |
| Barva Kratki: | Černá |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Certifikát: | TÜV |
| Délka plamene: | 25 |
| Druh paliva: | Biopaliva - ethylalkohol |
| Šířka cm: | 71.7 cm |
| Výška cm: | 17.1 cm |
| Hmotnost kg: | 10.4 kg |
| Barva Kratki: | Černá |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Certifikát: | TÜV |
| Délka plamene: | 25 |
| Druh paliva: | Biopaliva - ethylalkohol |
| Šířka cm: | 71.7 cm |
| Výška cm: | 17.1 cm |